Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Tatil Zamanı

Tatil Zamanı

Yaz Tatili, Okul Tatili, Tatil Planları, Tatil Köyleri, Ucuz Tatil Yerleri, Tatil Zamanı Uzun kış nihayet sona erdi, güneş artık bütün gücüyle etrafına ışık saçıyor ve bize tatil zamanının geldiğini iyiden iyiye hissettiriyordu, yaz gelmişti daha dogrusu biz ailecek her yıl çeşitli yerlerde tatil yaparız tatil bitip eve dönüş yolunda başlarız seneye planlar yapmaya nereye gitsek diye ve hepimiz ayrı ayrı tatil mekanları saymaya başlarız.

Tabi karar vermesi çok zor oluyor nedeni hepmiz farklı yerleri istememiz karar vermemizide güçlendirmekte ama seçenek bol olsada düşünceler farklı olsada eninde sonunda hep beraber ortak kararımız bir yer secerek tatilimizi orada geçiriyor ve çokta keyf alıyoruz bu yılda aynısı oldu hepimizin ortak kararı sonucunda kalacagımız oteli aramaya başladık ve yerimizi ayırtarak tatil zamanını beklemeye başladık.

Yani bütün sene beklenen an.. aylar öncesinden rezervasyonu yaptırılan o yere gitmek için gün sayıyoruz artık ve hazırlıklarımız bitmek üzere.. deniz kum güneş ve harika bir otel bizi bekliyor..

üstelik 5 yıldız tam pansiyon, bundan daha iyi ne olabilirdi bilmiyorum.. eşim ve küçük kızım benden daha heyecanlılar, birlikte çıkacağımız ilk tatilde değil üstelik..
yorucu bir sene, yorucu kararlar seçim falan derken İstanbul’u geride bırakmak sanırım bize çok iyi gelecek, gerçekten çok yorulduk çünkü.. hiçbir aksilik çıkmamasını istiyorum

bu sefer çünkü daha önceki tatillerimizde mutlaka ya birşeyleri unuttuk ya da bir aksilik çıktı, neden böyle oluyor bilmiyorum, genelde de unutan benim bana sürekli takılır hatta Esra
balık yeee Selim diye, bu arada adım Selim, Esra benim güzeller güzeli biricik eşim, küçük kızımızın ismi ise Seher o da 5 yaşında, neyse biz tatile gidiyoruz siz napıcaksınız mutlaka siz de kaçın bir yerlere..
ha oldu ki gidemediniz Sohbetplus.net var, yeni açılmış burası sloganları Kaliteli, Düzeyli ve Eğlenceli sohbet imiş, bir bakın derim tatile gidip yakalayamayacağınız
o güzel sıcak dostlukları belki orada yakalarsınız, kimbilir..

Koca bir yıl iş hayatından yorulan her insanın tatili hak ettigini düşünüyorum gerçekten insan bütün yılın yorgunlugunu üzerinden atıyor.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir