Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Sohbetplus.net Sohbet Site Tanıtımı

Sohbetplus.net Sohbet Site Tanıtımı

Sohbetplus.net Sohbet Site Tanıtımı İnsanı en yakınları anlayabiliyor. Bu yüzden içindekileri anlayabilecek bir dost ya da arkadaş arar. Biriniz sizi anlaması için aynı hayatı yaşaması gerekmez. Aynı şehirde hatta ülkede olmasa da sizi anlayacak birçok kişi olacaktır. Yapmanız gereken tek şey umudunuzu kesmemek ve aramaya devam etmek. O dostları aramak için çok şey yapmanız da gerekmez. Cep telefonu,nuz ya da bilgisayarınızı kullanarak oturduğunuz yerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Nasıl mı?

Sitemize üye olarak yüzlerce arkadaş edinebilirsiniz. Tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Süre sınırlaması yok. İstediğiniz zaman istediğiz kadar konuşabilirsiniz. Birbirinizle sırlarınızı paylaşabilirsiniz. İnternette bu mümkün değilmiş gibi görülebilir. Ancak bizim sayemizde mümkün.

Konuşmalarınızı hiçbir şekilde kayıt altına almıyor ve okumuyoruz. Yani konuştuklarınız, sizin aranızda kalıyor. Zaten gerçek dostlukta da bu olması gerekmez mi? Biz de her şey gerçek. Arkadaşlıklar da dostluklar da hatta aşklar da gerçek kişilerden oluşur. Biz buna binlerce kez şahit olduk. Çok iyi dost olanlar olduğu gibi evlenenler de oldu. Tek yaptıkları şey ise sitemize üye olmaktı. Bize güvendiler ve mutlu oldular.

Nasıl Arkadaş Edinebilirim?

Sitemizde sohbet odaları bulunmaktadır. Bu odalardan istediğinize girerek arkadaş edinebilirsiniz. Kişilerin, size uygun olup olmadığını öğrenmek içinde profili ziyaret edebilirsiniz. Ancak edindiğiniz bilgiler, kullanıcının izin verdikleri kadardır. Kullanıcılarımız güvenliği için izinsiz bilgi paylaşmıyoruz.

Bu hizmetler için sizden yüksek fiyatlar istemiyoruz. Ucuz fiyatlar,a kaliteli hizmet veriyoruz.

Arkadaşınızı seçtikten sonra muhabbet etmeye başlayabilirsiniz. Konuşmalarınız, sizin aranızda kalması için konuşmalarınızı okumuyor ve kayıt altına almıyoruz.

Profilimdeki Bilgileri Nasıl Gizleyebilirim?

Kullanıcılarımızın güvenliği açısından özel gizlilik politikası uygulamaktayız. Bu politikanın en önemli maddesi ise kullanıcılardan izinsiz bilgi paylaşmamaktır.

İlk üye olduğunuz zaman isterseniz isminizi kullanmayabilirsiniz. Ancak üyelik sırasında istediğimiz bilgileri doğru girmelisiniz. Aksi takdirde sitemize girmeniz engellenecektir. İsminizi kullanmak istemediğiniz takdirde size bir isim vermekteyiz. Bu isim sayesinde kullanıcılar, sizin isminizi gizli tuttuğunuzu anlayacaktır.

İsminizi gizlemek istemiyorsanız, üyelik sırasında yazdığınız bilgileri aynen kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman profilinizden bilgilerinizi gizleyebilir ya da ekleme yapabilirsiniz. Ardından chat muhabbet yapabilirsiniz.

Sohbetplus.net Sohbet Site Tanıtımı

Sohbetplus.net Sohbet Site Tanıtımı

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. Aslı

    19 Eylül 2019 at 10:58

    Evet yeni açılmış bir sunucuya göre oldukça istikrarlı ve kararlılar alt yapı misyon ve vizyon ilgimi çekti ve tabi insanların içten karşılayışları iyiki varlar 😀

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir