Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Sohbet Etme Kültürü

Sohbet Etme Kültürü

Sohbet, chat, muhabbet, muhabbetim, mobil sohbet, Sohbet Etme Kültürü mobil chat, avrupa sohbet, avrupa chat, sohbet odaları, sohbet siteleri, türkiye sohbet, türkiye chat, yazılı sohbet, yazılı chat, şehirler sohbet, sehirler chatİçinde bulunduğumuz devrin belki de en olumsuz özelliği herkesin her şeyi bilmesidir. Herkesin siyasetçi herkesin eczacı herkesin yazar olduğu bir ortamda sohbet edebilmek çok zor olmaktadır. Çünkü bir şey bilmeyen insan yok ki hangi konuyu açıp konuşalım? Birde bu durumun laf kesip akıl verme versiyonu var.

Siz kendi alanınızda çok şey bilebilirsiniz. Önemli değil. Karşı taraf sizden daha çok sizin alanınızı biliyormuş gibi ortaya atılabilir. Size öğüt verebilir. Sizi tersleyebilir. Siz de şaşkın şaşkın ortada kalabilirsiniz. Ve kaçınılmaz son olan sohbet ortamının bozulması gelip ortaya yerleşir.

Kişisel Bakım Eksikliği Sohbet Etmeye Engel

Bir diğer sohbet ortamını bozan durum kişisel bakımın tam yapılmamasıdır. Karşıdan çok basit gibi görülebilir. Ancak doğrudan iletişim kuruyorsak basit olmadığı ilk saniyeden anlaşılır. Örneğin, mevsim yaz hava sıcak. Muhatabınız duş almadıysa sizin onunla sohbet etmeniz imkansız bir hal alır. İçinizden bari deodorant sıksın diye geçirmekten konuşulanlara adapte olamazsınız. Ağız kokusu da iletişimi baltalayan bir diğer unsur.

Bunun sebebi hiç önemli değil. Soğan sarımsak ile de bu sorun oluşabilir. Ağız bakımı yapılmamışsa da oluşabilir. Ne sebeple olursa olsun karşı taraf rahatsız oldu mu iletişim kesildi demektir. Tabiki bu durumu idare etmek elinizdedir. Sosyal durumunuz, kişilik özellikleriniz buna müsaade edebilir. Sizin durumunuz ne olursa olsun karşı tarafın bunlara dikkat etmesi gerektiği bir gerçektir.

Sitemiz Sizler İçin Var

Sitemiz maddi sorunları engelleyen bir altyapıya sahiptir. Yani sohbet odaları anlayışı ile kimseyi sizinle gerçekten yan yana getirmemektedir. Böylelikle aşırı hassas insanların sohbet etme özgürlüğü sağlanmış olunmaktadır. Bazı durumlar takıntı boyutuna gelebilmektedir. Ancak sanal ortamda sağladığımız samimi ortam böyle sorunları bünyesinde barındırmamaktadır.

Ucuz sohbet hattı ile kullanımı kolaylaşan sitemize ulaşım kolaylaşmıştır. Sosyalleşmenin de özgürlük kapsamında olduğu bilincindeyiz. Bu özgürlüğü kimsenin elinden almamaya gayret ediyoruz. Güvenilir ortamı ile gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sanki gerçek hayatta arkadaşlarınızla cafede buluşmuşçasına sitemizde gezinebilirsiniz. Gizlilik kurallarına sadık olan sitemizde her konu genel ahlak kuralları aşılmadan konuşulmaktadır.

Sohbet Etme Kültürü

Sohbet Etme Kültürü

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. Aslı

  19 Eylül 2019 at 10:43

  Evet kesinlikle farklı kesimlerden insanlar farklı görüşler görüş birliği gerekse görüş ayrılığı oluşsada gayet ılımlı ve samimi birşekilde çözülüyor

  Cevapla
 2. Cantanem

  21 Eylül 2019 at 16:51

  Birsürü yeni sıcak samimi arkadaş.. Iyiki gelmişim bu sohbet platformuna. Seviyeli, düzeyinde ,özgürce sohbet ediyorum. Platformu, radyo ve yayın akışı ile muhteşem bir site olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler
  Hayırlı olsun

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir