Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Sahte Fikirler Ve Muhabbet Sarmalı

Sahte Fikirler Ve Muhabbet Sarmalı

Chat, Sohbet, Mobil Chat Sahte Fikirler Ve Muhabbet Sarmalı İyi veya kötü, doğru ya da yanlış. Herkesin bir fikri vardır. Fikirlerin oluşması çeşitlilik gösterse de uçuk da olsa fikri olan insanlar hep çok sevildi. Hep desteklendi. Çünkü onlarla iletişim daha doğru kuruldu. Kendine has düşünceleri olan insanlar konuşma esnasında net olurlar. Burada konuşulan doğru olup olmaması değildir.

O fikri kişi kendi üretmiştir. Kendinden bir parça vardır. Böyle olunca sohbet esnasında kişinin rengi daha iyi anlaşılır. Bu tip insanlar dışarıya daha çok güven verir. Bir olay esnasında ne düşüneceklerini tahmin edebiliriz kolaylıkla. Diğer türlüsü hem sıkıntılıdır hem de muhabbet etmeye engeldir.

Herkesin Düşüncesi Kendine

Bunun sebebi ise maske düşüncelerin varlığıdır. Evet düşünceler maske olunca konuşulan kelimeler de doğal olmuyor. Ağlamak isterken kişi gülmeye çalışıyor. Bağırmak isterken efendi bir üslup takınıyor. Durumlar bu şekilken siz de ne diyeceğinizi bilmiyorsunuz. Alacağınız cevabın veya tepkinin içten olmayacağının farkındasınız. Bu da iletişime ciddi şekilde balta sallıyor.

Aynı formun herkesi ezmeye çalışan hali var bir de. Dışarıdan kimseye karışmaz gibi görünebilir. Bir topluluktan ayrıldıktan sonra gözüne bir kişiyi kestirir bu insanlar. Bir özellik bakımından kendinden altta olmasına gerek yok. Hoşlanmasın yeterli. Size anlatır da anlatır. Günün sonunda şunun düşünülmesi gerekir, bugün başkasını bana anlatan yarın beni başkasına anlatır. Kişinin fikirlerinin kendine ait olması, başkasını ezmeden kendini ifade etmesi modern dünyada en çok aranan olmuştur.

Her İnsan Bir Fikir

Sitemizde her düşünce var desek abartmış olmayız. Herkes burada kendine yer bulabilir. Bir diğerini ötekileştirmeden canlı sohbet hattı herkese açık şekilde kullanılmaktadır. İstediğiniz açık görüşlülük, fikir alışverişi sitemizde mevcut. Siz sadece düşüncenizi dürüst şekilde ortaya koyun.

Gerisine karışmayın. Zaten sohbet odaları sizin bu fikrinizi konuşacaktır. En doğruyu bulmanız mümkün değil. Genel olarak mümkün değil zaten. Ancak farklı yolları görmeniz mümkün. Belki yanlış düşünüyorsunuz. Yanlış yerdesiniz. Buna karar vermenin en doğru yolu sitemize gelerek insanlarla iletişim kurmanız olacaktır. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha iyi görebilirsiniz.

Ankara Sohbet, İstanbul Sohbet, Ankara Chat, İstanbul Chat , Adana Sohbet, Adana Chat, İzmir Sohbet, İzmir Chat, Aksaray Sohbet, Aksaray Chat, Antalya Sohbet, Antalya Chat, Diyarbakır Sohbet, Diyarbakır Chat, Konya Sohbet, Konya Chat, Bolu Sohbet, Bolu Chat, Karaman Sohbet, Karaman Chat, Trabzon Sohbet, Trabzon Chat, Bursa Sohbet, Bursa Chat, Mardin Sohbet, Mardin Chat, Afyon Sohbet, Afyon Chat

 

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir