Eski Sohbet Yeni Sohbet | SohbetPlus.Net - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları

Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Eski Sohbet Yeni Sohbet

Eski Sohbet Yeni Sohbet

Yenichat,Mobil Sohbet, Mobil Chat, Eski Sohbet Yeni Sohbet Eski zamanları bilenler bilir efenim, mahalle kültürü,müz var idi, gece geç saatlere kadar kapı önlerinde oturulur çaylar içilir sohbetler muhabbetler edilir günün yorgunluğu atılırdı, mahallede ki herkes birbirini tanır kimse kimseden çekinmezdi..

Perihan ablamız vardı mesela, mahallenin ablası her derde koşan herkesle ilgilenen o başladımı bütün mahalle onu izlerdi onda bulurdu kendini, o zamanlar tek bir kanal olduğundan yalnızca trt1 izlenirdi, biz tabi çocuktuk o zamanlar, susam sokağı, voltron, he man’imiz vardı bizim ve tabi bizimkiler dizimiz.

Her pazar mutlaka bizimkiler izlenir sonrasında pazar banyosu yapılırdı. Herşey daha başka bir güzel daha başka bir naifti sanki.. 80’ler 90’lar başka bir güzellikti anlayacağınız. O günün çocukları bugün 40’lı yaşlarında koca koca insanlar oldular, mahalle kültürü de artık kalmadı,

şehirlerde koca koca blok apartmanlar yükseldi, insanlar bu taş yapılara tıkıntı kaldı, aynı apartmanda ki insanlar birbirlerini tanımıyor artık, bırakın sohbet etmeyi selam veren yok.. hal böyle olunca kimse kimseyi artık tanıyamıyor herkes birbirine uzak, teknoloji gelişti gelişmesine ama insanlar birbirinden koptu.. ama iyi yanları da var teknolojinin,

mesela sohbetplus.net  gibi arkadaşlık ,sohbet muhabbet siteleri var, dünyanın dört bir yanından insanlar belki de hiçbir zaman birbirini göremeyecek iken tanışma şansını yakalayabiliyorlar ve güzel dostluklara yelken açıyorlar.. hatta bazıları mutlu bir izdivaça kadar gidebiliyor.. o yüzden teknolojiye çok da haksızlık etmemek lazım, istanbul, ankara, izmir,konya,muğla,manisa,antalya,mersin,hatay,bursa,kayseri,sakarya,balıkesir,gaziantep,mardin,

diyarbakır,denizli,adıyaman,sivas,erzurum ve daha birçok ilde yaşayan vatandaşlarımız teknoloji sayesinde birbirleriyle tanışma olanağı yakalıyorlar..

eski zamanlar gibi olmasa da yine sohbet,muhabbet edip iki çift laf edebiliyorlar eskiden sohbet odaları, sicak chat odaları ilk kuruldugu yıllarda ziyaretçiler için daha cazip geliyordu yeni bir uygulama hepimiz o günlerde heyecanla giriyor ve çıkmak bile istemiyorduk aslında şimdide öyle sayılır.

İlk kullanıcılar yavaş yavaş kendilerini sohbet siteleri,nden uzaklaştırırken yerlerini yeni ziyartçilere bıraktılar chate başlayan her kişidede ilk heyecan yaşanıyor ve bir çogumuz muhabbet arkadaşlık ihtiyaçlarımızı bu mekanlarda arıyor ve buluyoruzda.

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir