Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Beden Dili İletişim

Beden Dili İletişim

Sohbet, Chat, Muhabbet, Mobil Sohbet, Mobil Chat, Beden Dili İletişim Beden dili olmayan konuşmalar eksikmiş gibi gelir hep. Sanki kişinin elini kolunu görmeden olmayacakmış gibi gelir. Yüzünün şekli en önemli noktaymış gibi görünür. Aslında beden dili ve mimikler hem önemlidir hem değildir. Önemli olduğu taraflar ciddi konulardır. Örneğin, sıcak mekan bir toplantı esnasında karşı tarafı sıcak sohbet nasıl etkilenecek? Beden diliyle elbette. Belki çok kullandığınız bir duruş karşı tarafta netlik duygusunu uyandıracak. Belki başka birine benzetilerek sempatikliğiniz artacak. Durum böyle olunca beden dili çöpe atılacak bir özellik gibi durmuyor. Ancak durumu fazlaca abartanlar var. Her şeyde olduğu gibi bunda da gösterilecek aşırılık ağız tadını bütünüyle bozmaya yetecektir.

Beden Dilinin Fazlası Zarar

Öncelikle fazla beden dili göz yorar. Karşı taraf sizi mi dinlesin hareketlerinize mi adapte olsun? Çok fazla yapılan el kol sizi hareketli ve zeki göstermez. Ama edep bilmediğinizi çok net bir şekilde ifade eder. Aynı şey mimikler için de geçerli. Bir konuşmaya maksimum kaç mimik sığar? Eğer tiyatro oyunu sergilemiyorsanız o kadar mimiğe de ihtiyacınız yoktur. Tüm bunlar karşı taraf için de geçerli. Yani siz normal bir şekilde dinliyor karşı taraf el kol hareketlerini abartıyor olabilir. Orada, bir dur bakalım deme hakkına sahipsiniz. Ya da her mimik gerçeği yansıtmayabilir. Bazı insanlar hep sinirlidir hep kaşları çatıktır. Bu sizin yanlış bir şey yaptığınızı ifade etmez, unutmayın. Canlı sohbet hattı sizi tüm sıkıntılardan kurtaracak bir alternatiftir.

Sitemizde Mimik Yok Eğlence Var

Sitemizde fazla sayısı da insan bulunmaktadır. Yani seçenek çoktur. Bundan dolayı sıkılacağınız bir sohbet chat muhabbet ortamı oluşturmamaktayız. Ayrıca beden dili ve mimik fazla göze çarpmaz. Bu da özgürce sohbet etmek demektir. Ne kadar az dikkat edilirse size o kadar rahat olacağınızı biliyoruz. Zaten sistemimizi ona göre kurduk. Amacımız sohbet odaları sizi sıkmasın. Anlatacaklarınızı daha rahat anlatın. İçinizdekileri dökün ve sosyalleşin. Dış ortamdaki kalın duvarları burada örmenize gerek yok. Çünkü burada dikkat edilen şeyler bellidir. Sohbetinizin içeriği ve sizin neşeniz. Bunlar zirvedeyse geriye kalanların da pek önemi olmuyor sitemiz de.

Sohbet, chat, muhabbet, muhabbetim, mobil sohbet, mobil chat, avrupa sohbet, avrupa chat, sohbet odaları, sohbet siteleri, türkiye sohbet, türkiye chat, yazılı sohbet, yazılı chat, şehirler sohbet, sehirler chat

sohbetplus.net, sohbetdiyari.net, sicakmekan.com

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir