Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Canlı Sohbet,Almanya Sohbet Siteleri,Almanya Arkadaslık Siteleri,Sohbetplus.net Sohbet Almanya,Almanya Sohbet Odaları gurbette yasayan vatandaslarımıza hitaben sunulan sohbet hizmetlerimiz arkadaslık hizmetlerimiz sadece almanya ile sınırlı kalmayıp avrupa ülkelerinin tamamına ve diger yabancı ülkelerin tamamına sunmuş oldugumuz hizmetlerle yurt dışında yasayan gurbetçi kardeslerimizi Türkiyede yasayan insanlarımızla sitelerimizde aynı ortamda bir araya getirerek tanısmalarına arkadas olmalarına aracılık yapmaktayız.

Sanal ve kullanıcıları  ne kadar vefasızlıklar yasanıyor varmı sanal ortamlarda arkadas dost gercekligi kimse demesin var diye bu sanal alemde öyle insanlar gördüm öyle sahtalıkler gördümki anlatmakla bitmez insanlar vefasız ve acımasızlar insanı sırtından vuran kıymet bilmeyen ne kadar insan varsa sanal ortamlarda bugün yine çok sinirliyim bazen bu sanal insanı insanlıktan cıkartmayı basarıyor daha dogrusu sanal degilde kullanıcıları konu nedir her zamanki olan ihanetler .

Yine konumuzun dışında bir konudan bahsedecegim bir sunucu bu her sunucuda olan olaylardan biri ziyaretçi olarak katıldıkları ortama gelirken insanlar tek geliyor aynı zamanda sitede görevde alıyor ve bir süre sonra site içerisindekilerle tanısıp arkadas oluyor bazen önceden planlanmış bazende sonradan bugün sahit oldugum konu sitede bulunan görevli kendine sunucu acıyor ve sunucudan ayrılacagını söylüyor herşey planlı ya milleti peşine takıp tek geldigi mekandan bir çok kişiyle gidiyor madem bir işe kalkıştın baskalarının emeklerini calmadan git ve kendi emeklerinle basarılı olmayı göze al.

her zaman söylerim sanalda arkadaslık dostluk yalan herkes kendi çıkarları için acımadan insanı sırtından vuruyor aslında sanal alemde kimseye güvenmeyecek kimseyede deger verilmeyecek ben bunu anladım ve bildigim en dogrusunu sanalın ilk acılan sunucuları yapıyormus insan ogluna esnek olmak deger vermek ve insan yerine koymak özellikle sanalda yanlış bir davranıs gercekten böylesi ihanetlere maruz kalan sunucu sahiplerine çok üzülüyorum özellikle masumca insanlara maddi manevi emek verenlere birde işin tuhaf tarafı hem gruplasma yapıyor gidiyorlar yüzssüzce yaptıkları ihanette hiç utanmadan birde hak hellaligi istiyorlar  bu kadar hakka hukuka önem veriyorsanız önce insan olmayı dürüst olmayı denemelisiniz bence.

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir