Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları | SohbetPlus.Net - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları

Türkiye'nin Kaliteli Sohbet
Odalarının Adresi


Sizlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi için kurduğumuz sohbet odalarımız ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Türkiye'nin her yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile karşılıklı olarak sohbet et. Yalnız geçirdiğin zamanları, yeni insanlarla sohbet ederek, onlarla tanışarak daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçir! Ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz sohbet odalarına sizlerde hemen katılın!
Play Store App Store

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları

Ağrı Odaları Ağrı Chat Odaları

Ağrı Sohbet Siteleri,Ağrı Chat Siteleri,Ağrı Mobil Sohbet,Ağrı Mobil Chat,Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları,Sohbetplus.NET Ağrı Arkadaşlık Sitesi,lerimize öncelikle katılan yada katılacak olan ağrı halkına ve Türkiye,nin diğer illerinden sitelerimize katılan veya yabancı ülkelerde yaşatan Türk vatandaşlarımıza bizleri tercih ederek dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarken ziyaretlerinin devamını canı gönülden temenni ederiz.

Sohbetplus.net sohbet odası bir çok alan adı ile dünya geneline hizmet vermektedir sitelerimiz sanalın aranan kelimelerinin tamamında google sayfalarında en güzel şekilde yerini alarak ziyaretçilerimizin her an sitelerimize ulaşmalarını sağlamakta.seviyeli sohbet imkanları sunan sitelerimiz sadece arkadaşlık ve sohbet hizmetleri vermektedir,diğer arayışlara kapalı olan hizmetlerimizde argo küfür veya cinsel sohbet etmek yasaktır.

Sohbetplus.net dunya sohbet sitesi olarak sunduğu hizmetlerle her gün dünyanın çeşitli ülkelerinden insanlara ev sahipliği yaparak onları en güzel şekilde ağırlamakta ve huzurlu bir ortamda sohbet ederek arkadaş olmalarına aracı olmaktadır.

Bulunduğunuz her ortamdan yaşadığınız her ülkeden ve her şehirden sorunsuz  şifresiz üyelik işlemleri yapmadan mobil uyumlu girişlerimizi ve web girişlerimizi kullanarak sitemize katılıp bedava hizmetlerimizden doyasıya yararlana bilirsiniz.

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Ağrı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı’ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmuştur. İlin doğusunda İran, kuzeyinde Kars, kuzeybatısında Erzurum, güneybatısında Muş ve Bitlis, güneyinde Van ve kuzeydoğusunda Iğdır bulunmaktadır.

Ağrı ilinin ilçeleri; Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt,Hamur, Patnos, Taşlıçay ve Tutak’tır.

Yüksek Doğu Anadolu yaylalarının bir parçası olan bu bölge, tarih boyunca göç ve istila yollarının üzerinde yer almıştır. Türkiye’nin tepesi veya “dam”ı olan Ağrı, aynı zamanda kışı en şiddetli geçen illerden birisidir.

İklimi Ağrı’ da bitki örtüsü olarak zengin otsu bitki türleri egemendir. İlkbaharda canlanan otlar, sonbaharda havaların soğumasıyla tükenir. Kışları soğuk ve sert yazları kurak ve sıcaktır.

Ağrı yöresinde hayvancılığın büyük çapta olması nedeniyle hayvan ürünleri büyük miktarda kullanılmaktadır. Ağrı zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Saç kavurma en meşhur yemeğidir. Gosteberg buğulama, Abdigör köftesi, Hengel, haşıl, erişte, kuymak, kete, bişi, erdek, hasude, bulgur pilavı, yalancı köfte, ekmek aşı, lalanga, ayran aşı, halise, çiriş ketesi, murtuğa ve ağızyakan ve deveci çorbası gibi yöreye özgü yemekleri vardır.

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 

 



Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir